Nasze przewagi

• Zajęcia dla dziewczynek od 4. do 12. roku życia
  • Szkolenie wg systemu FC Barcelony
  • Zajęcia w małych 14-osobowych grupach
  • Treningi w dogodnym godzinach i lokalizacjach
  • Wykwalifikowana kadra trenerska
  • Obozy sportowe FCBEscola Camp
  • Ubezpieczenie i opieka medyczna
  • Profesjonalny sprzęt treningowy firmy NIKE

Po zasłużonym, wakacyjnym wypoczynku, czas powrócić na boisko! Jako że zabawy - zwłaszcza tej z piłką - nigdy dość, na obiekty naszej akademii powracają też zajęcia FCBKids!

FCBKids to projekt skierowany do dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Barca Academy Warszawa to oficjalna szkoła piłkarska FC Barcelona posiadająca na terenie stolicy aż 5 centrów treningowych. FCBKids to więc nie tylko zabawą dla najmłodszych, ale i jednostki treningowe oparte o metodologię jednego z najlepszych klubów świata.

Treningi prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów. Posiadają oni ukończone kursy UEFA oraz władają językiem polskim i angielskim. W połączeniu z prawidłowym podejściem pedagogicznym, nasi szkoleniowcy oferują młodym zawodnikom najlepszą opiekę i sprawiają, że dzieci czują się bardzo komfortowo. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu.

Chciałbyś, by twoje dziecko rozpoczęło przygodę z FCBKids? Skontaktuj się z nami i umów się na dwie, bezpłatne jednostki treningowe w którymś z pięciu centrów! Gdy zdecydujesz się zapisać swoje dziecko do naszej akademii, nie zapomnij o wypełnieniu formularza (TUTAJ).