Nasze przewagi

• Zajęcia dla dziewczynek od 4. do 12. roku życia
  • Szkolenie wg systemu FC Barcelony
  • Zajęcia w małych 14-osobowych grupach
  • Treningi w dogodnym godzinach i lokalizacjach
  • Wykwalifikowana kadra trenerska
  • Obozy sportowe FCBEscola Camp
  • Ubezpieczenie i opieka medyczna
  • Profesjonalny sprzęt treningowy firmy NIKE

W związku z opóźnieniem montażu hali pneumatycznej w naszym Centrum Piłkarskim jesteśmy zmuszeni przenieść turniej FFS i zdjęcia do kalendarza o tydzień później, czyli na niedzielę 27.11.2016.

Harmonogram godzinowy zamieszczam poniżej:

• Tura I: Godz. 15.45 - 17.30 - młodsza grupa (roczniki 2011, 2012, 2013)
  • Tura II: Godz. 17.30 - 19.00 - starsza grupa (roczniki 2008, 2009, 2010)

Miejsce: Centrum Piłkarskie ul. Fleminga 2, Warszawa

Podczas turnieju odbędą się zdjęcia grupowe do kalendarza Football First School. Bardzo prosimy o przybycie min. 20 min przed rozpoczęciem danej tury. Informacje o podziale szatni znajdziecie Państwo na tablicach ogłoszeniowych w korytarzu budynku klubowego. Bezpośrednio (godz. 14.00) przed naszymi rozgrywkami odbędą się sparingi Escola Varsovia z Lechem Poznań w rocznikach 2005 oraz 2006. Zachęcamy do kibicowania.